Z cesty na spanie. Alebo ako vyrobiť posteľ v Multivane.

Keď sme začali cestovať s našim Multivanom, dlho som rozmýšľal ako čo najlepšie poriešiť spanie. Na úplne prvej kempovačke sme mali len sklopené sedačky a kúpil som z Poľska origo matrac, teda skoro originál 😉 – ten stojí 4 násobne viac. Rozmerovo ale presne sedí.

Varianta 1

Neskôr som sa rozhodol vyrobiť multiflexboard. Potrebujete na to konzoly a presný rozmer dosky. K tejto variante vám v multivanie ale treba nechať zadnú trojsedačku, tá sa sklopí a spolu multiflexboardom vytvoria krásnu rovnú plochu. Pod multiflexboard uložíte kopec vecí, a tým že je vyklápací, veľmi ľahko sa ku všetkému dostanete.

Varianta 2

Keďže k nám ale pred časom pribudla malá parťáčka, mali sme stále málo miesta. Ako to už pri dieťati chodí, potrebujete brať všetko, aby ste pre svoju lásku zabezpečili najväčšie pohodlie…tí čo máte dieťa, asi viete o čom píšem.

Takže začal som rozmýšľať nad iným spacím systémom a našiel som variantu, kedy vám stačí v aute nechať dve samostatné sedadlá, alebo aj jedno, alebo žiadne, závisí od toho koľkí cestujete a zvyšná plocha bude posteľ.

Získali sme podstatne viacej úložného priestoru pod posteľou a veľmi ľahký a jednoduchý systém skladania z cesty na spanie a naopak.Využil som na to tie isté konzoly ako na flexboard, len sa predĺžila nosná časť. Sedačky sa pod posteľ jednoducho zasunú.

Pozrite video, ako to vypadá, čo na to hovoríte?

Ak máte akékoľvek otázky a chceli by ste sa poradiť ako vyrobiť jedno či druhé, neváhajte ma kontaktovať na:

email: info@dovolenkapodhviezdami.sk

alebo mi napíšte na našej Facebookovej stránke 

 

 

 

Martin
Sme kemperská rodina, ktorá miluje cestovanie a prírodu. Viac o nás sa dozviete tu >>
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použité len pre účely spracovania tohto komentáru. Zásady spracovania osobných údajov.